Canon’un İlk Tam Kare 8K Cinema EOS Fotoğraf Makinesi Kullanıma Sunuluyor!

8K Cinema EOS Canon.
8K Cinema EOS Canon.

Canon’un İlk Tam Kare 8K Cinema EOS Fotoğraf Makinesi Kullanıma Sunuluyor! 8K Cinema EOS Canon.

Instagram Hesabımız

Yüksek çözünürlüklü bir tam kare CMOS sensör, DIGIC X işlemci ve RF Yuvası ile desteklenen EOS R5 C, saniyede 20 kareye kadar seri çekim hızlarında, aslına uygun kaliteli 8K çekim ve 45 megapiksel fotoğraf çekimi sunuyor. EOS 5D Mark II modelinin film yapımcılığı sektöründeki çığır açıcı etkisini temel alan EOS R5 C’nin hem kompakt hem de çok yönlü gövdesi, yeni nesil içerik üreticilerin ve tek başına çekim yapanların ihtiyaçlarını karşılıyor. Cinema EOS serisini daha da güçlendiren Canon, ünlü EOS C70 modelinde bir ürün yazılımı güncellemesiyle önemli bir yükseltme yaptığını da duyurdu. Bu yükseltme, Cinema EOS’un zaten olağanüstü olan becerilerini 12 bit Cinema RAW Light kaydı ve başka özelliklerin eklenmesiyle daha da iyi hale getirecek.

General Mobile yeni dönem iletişim çalışmaları için Feveran’ı seçti!

Canon’un ilk hibrit Cinema EOS fotoğraf makinesi
Ünlü Cinema EOS Sisteminde bir ilk olma niteliği taşıyan EOS R5 C, dahili olarak 8K 30p RAW kayıt ve harici güç kaynağı ile 60p’ye kadar kayıt yapabiliyor ve bu sayede başarılı netlik sunarken sonsuz sayıda post prodüksiyon olasılığı yaratıyor. Yerleşik aktif soğutma sistemi sayesinde içerik üreticilere uzun süre yüksek kalitede 8K çekim yapabilme imkanı sunuyor. PQ ve HLG üzerinden HDR ve Canon’un popüler Canon Log 3 gamma desteği sayesinde film yapımcıları nefes kesici, aslına sadık kaliteli videolar çekebiliyor ve izleyicilerini içeriklerinin tam anlamıyla içine almak için daha fazla ifade olanağından faydalandıkları çekimler gerçekleştirebiliyor.

Canon’un itibarlı Dual Pixel CMOS AF sistemine sahip olan fotoğraf makinesi gözden AF ve EOS iTR AF X işlevleriyle her seferinde hassas odaklanma garantisi sunuyor. Bu geliştirilmiş otomatik odaklama teknolojisi, kişilerin gözlerini gerçek zamanlı olarak takip ettiği gibi kişiler fotoğraf makinesinden uzaklaşırken kafalarını da takip edebiliyor. Uyumlu lenslerde Optik IS ile birlikte çalışan fotoğraf makinesi, koordine kontrollü elektronik görüntü sabitleme işlevi sayesinde elde çekim yaparken titreme etkisini gidererek sorunsuz çekimler yapıyor ve keskin görüntüler sunuyor.

Vodafone FreeZone, son yılların en popüler mobil oyunlarından Free Fire’ı da portföyüne kattı!

8K Cinema EOS Canon.

8K Cinema EOS Canon.