3 arka kameralı Samsung Galaxy A7 Kasım’da Türkiye’de

Üç adet güçlü arka kameraya, şık tasarıma ve günlük kullanım için gerekli olan özelliklere sahip yenilikçi Galaxy A7’nin Kasım ayı başında satışa sunulacağı duyuruldu. 3 arka kameralı Samsung Galaxy A7 Kasım’da Türkiye’de

Galaxy A7 temel özellikleri

• Galaxy A7’nin 8MP 120° Ultra Geniş Açılı Lensi ile hiçbir anı kaçırmayın. Galaxy A7, ultra geniş açıya sahip fotoğraflarla dünyayı olduğu gibi yakalıyor.
• 24MP Ana Lensine ek olarak 5MP Odak Lensi sayesinde, Galaxy A7’nin Canlı Odak özelliği etkileyici fotoğraflar yakalamanız için bokeh efektini ayarlamanıza izin vererek alan derinliğini kontrol etmenizi sağlıyor.
• Galaxy A7’nin 24MP Lensi, loş ışık altındaki ortamlarda dört pikseli tek bir pikselde birleştirerek fotoğraflarınıza daha fazla ışığın girmesine izin veriyor. Bu sayede hem aydınlık, hem de loş ortamlarda iyi fotoğraflar çekilebiliyor.
. Samsung’un akıllı Görsel Zekası’nı kullanan Galaxy A7 kamerası, çekeceğiniz nesneleri kategorilere ayırıp görüntü kalitesini anında artırmak için renk, kontrast ve parlaklık ayarı yapıyor.

[irp posts=”2526″ name=”JBL GO+ kablosuz hoparlör 199 TL’ye satışa sunuldu”]

3 arka kameralı Samsung Galaxy A7 Kasım’da Türkiye’de

[irp posts=”2507″ name=”Fortnite 6.02 güncellemesi yayınlandı kuru kafa döndü”]