Riskler Sona Ermedi Terra’nın Elindeki 28 Bin Adet Bitcoin’in Ne Olacağı Meçhul!

28 bin adet Bitcoin.
28 bin adet Bitcoin.

Riskler Sona Ermedi Terra’nın Elindeki 28Bin Adet Bitcoin’in Ne Olacağı Meçhul! 28 bin adet Bitcoin.

Instagram Hesabımız

Kripto varlık piyasalarındaki son gelişmeleri değerlendiren Bybit Türkiye Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü; “16 Mayıs haftasına düşüşle başlayan piyasalar, risk iştahının zayıf olduğu global endekslerden de kuvvet bulamıyor. Bitcoin tarihinde ilk kez 7 hafta üst üste haftalık negatif kapanışlar yaptı; en büyük düşüş LUNA haftası gerçekleşti. Terra ekosistemini kurtarmak için kurtarma yol haritası yayımlandı. Bizler LUNA yakımı ve coin geri alımı açıklamasını beklerken, yeni bir yola girileceği ve coin yaratılacağı planı ile karşılaştık. LUNA’nın %100 değer kaybetmesinin ardından herkesin sistem sorgusu yaptığı aşikâr. 2018 yılındaki Bitcoin düşüşünde de yine sisteme yönelik sorgular yapılmıştı ve sonrasında 2020 ile başlayan Bitcoin rallisi izlemiştik. Bu nedenle en kötüsünün geride kalması olası fakat stablecoinlerin risklerine yönelik yasa yapıcıların verecekleri kanun tekliflerinin ne olacağını henüz bilmiyoruz.

Yeni Kaspersky Safe Kids, Gelişmiş YouTube İzleme Özelliği ve Genişletilmiş iOS İşlevselliği Sağlıyor!

Camia olarak yaşadığımız son Terra USD olayı sonrası getirilecek yasa tekliflerinin sert argümanlar içermesi olası. Bu nedenle düşüş durdu diyemiyoruz duraksadı diyebiliyoruz. Regülasyon stresine ek olarak Terra’nın elindeki 28 bin adet Bitcoini nasıl kullanacağını da bilmiyoruz. Yeniden BTC satımına geçerlerse düşüş bir süre daha etkili olacaktır. Bitcoin’de aynı zamanda 30.000$ üzerinde kapanış yapmaya çalışıyor. Korku endeksleri halen daha düşük seviyelerde fakat zincirlerden para çıkışı şimdilik durmuş gözüküyor. Bu da yatırımcıların satma iştahından ziyade bekle-gör yaptığını bizlere gösteriyor. Bunu stablecoin rezervlerindeki artışı ve Bitcoin-stablecoin rasyosunu izleyerek anlayabiliyoruz. Bitcoin teknik olarak 29.300$ bölgesi üzerinde kapanış gerçekleştirmesi gerekiyor. Böylece TOBO formasyonu ve formasyonun boyun çizgisini retest ederek tepki durumuna geçebilir. Mevcut yatay bant 28.700-31.500$ aralığında işlemler sürüyor.” sözlerine yer verdi.

Yeni BMW iX modelinin temel özellikleri neler? Türkiye’de kaç paraya satılıyor?

GoToTechno Mayıs 2022 Sayısını Nerelerden Okurum?

Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Dergisi 40. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 40. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ve App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Bununla birlikte Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması App Store ve Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

28 bin adet Bitcoin.

28 bin adet Bitcoin.