2024 Renault Duster satış tarihi öne çekildi! Renault Mais yönetimi yeni satış tarihini resmen açıkladı!

2024 Renault Duster satış tarihi öne çekildi! Renault Mais yönetimi yeni satış tarihini resmen açıkladı! 2024 Renault Duster 0 km.

Chery 2024 yeni modeller hangileri olacak?

Öncelikle bu bilgiler bana Renault Mais yönetimi tarafından basın bülteni olarak iletilmiştir. Açıklanan bilgileri haberin devamında bulabilirsiniz.

“Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modellerinden olan Duster, Renault Duster olarak Türkiye’deki başarı hikayesine devam ediyor. Bursa’daki Oyak Renault Otomobil Fabrikaları’nda üretilecek Renault Duster, “Uluslararası Oyun Planı 2027” kapsamında Renault’yu Türkiye’de pazar lideri yapma hedefinin ilk hamlesini oluşturuyor. Renault Duster, Renault’nun E-Tech tam hibrit teknolojisine sahip olmasının yanı sıra iddialı görünümüyle de dikkat çekiyor. Ön sipariş sistemiyle satışlarına başlanacak Renault Duster, 2024 yılının ikinci çeyreğinde Türkiye’de tanıtılacak.” Bundan önce açıklanan bilgilerde Renault Duster satış tarihi olarak yılın ikinci yarısı işaret edilmişti. Ancak planlar değişmiş görünüyor.

Yeni Skoda Octavia 14 Şubat 2024 tarihinde tanıtılacak! Skoda iddialı modelin son çizimlerini gösterdi!

“Renault Duster’da 140 hp güç üreten verimli Renault E-Tech full hybrid teknolojisi de dahil olmak üzere farklı motor ve şanzıman kombinasyonları arasından seçim yapılabilecek. Böylece Renault Duster, Renault’nun 2027 yılına kadar Türkiye satışlarının üçte birini elektrikli ve elektrik destekli modellerle oluşturma hedefine aktif bir katkı sağlayacak. Bursa Oyak Renault Otomobil Fabrikaları’nda en ileri teknolojiyle üretilecek olan Renault Duster, kalitesi ve yüksek işçilik seviyesiyle geniş bir kitleye hitap edecek. Model, kendinden renkli plastik ve çizilmeye dayanıklı malzemelerden üretilen dış gövde koruma özellikleriyle dayanıklılık gerektiren kullanım koşulları için tasarlandı. Ayrıca Renault’nun üretim standartlarını karşılamak üzere kapsamlı test süreçlerinden geçti.”

623.900 TL’YE ŞUBAT AYINDA 0 KM ARABA! En pahalısını bile 781.900 TL etiketle satışa sunuyorlar!

Araba Habercisi Dergisi ŞUBAT sayısında neler var?

2024 0 km otomobil pazarında yeni yıl yeni markaların yılı olacak.

BYD planları değiştirdi Türkiye’de hibrit satmaya hazırlanıyor. İşte BYD SEAL U PHEV.

Citroen C5 Aircross kompakt SUV iddiasını bu yeni hibrit ile artırdı!

JAECOO J7 yoldan çıkaracak. Chery’nin alt markası Jaecoo Türkiye’de satışa çıkmak için gün sayıyor.

Lexus LBX yollara çıkmaya hazırlanıyor! En ucuz Lexus olarak satışa sunulacak.

Ralli parkurlarından yollara çıktı! Karşınızda Toyota GR Yaris!

Bahar 2024 sayısında dolu dolu bir dergi için hazırlıklarımız tam gaz devam ediyor.

2024 Renault Duster 0 km.

2024 Renault Duster 0 km.

2024 Renault Duster 0 km.