Elektrikli arabaların menzili kısa söylemine son verdiler! Benzinliden fazla menzil sunacaklar!

2024 Opel Grandland Elektrikli.
2024 Opel Grandland Elektrikli.

Elektrikli otomobillerin menzili kısa dönemini Opel seneye onunla sona erdirecek! 2024 Opel Grandland Elektrikli. Stellantis 700 km menzilli Elektrikli Yeni Opel Grandland üretmek için 130 milyon Euro yatırım yaptı! Yeni Opel Grandland EV 2024.

MITSUBISHI SATIŞI REKOR KIRACAK

Opel, 2028 yılından itibaren tamamen elektrikli bir otomobil markası olmak için adımlarını hızlandırıyor. Stellantis Grubu’nun önemli markalarından biri olan Opel bu konuda en önemli adımlardan birini daha attı.

Markanın kompakt SUV sınıfındaki iddialı temsilcisi Opel Grandland gelecek yıl yenileniyor. Bu yenilenme sırasında önemli bir değişim geçirecek ve büyük bir bölümü elektrikli olarak karşımıza çıkacak. Stellantis Grubu bunun için Almanya Fabrikası’na 130 milyon Euro yatırım yaptı. 2024 yılından itibaren üretilmeye başlayacak olan Yeni Opel Grandland Elektrikli oldukça iddialı menzile sahip olacak.

Açıklanan ilk bilgilere göre Grandland EV 700 kilometre menzil sunan bir araç olacak. Bu menzil benzinli versiyonundan bile fazla yol yapabilmesi anlamına geliyor. Elektrikli araçlarda kritik eşik olarak görülen 700 kilometreyi yakalayan bir model olması Elektrikli Grandland modelinin daha fazla talep görmesini rahatlıkla sağlayacaktır.

Bildik motorlara sahip Yeni Opel Grandland modelininse 2023 yılının sonunda satışa sunulması bekleniyor. Elektrikli model Stellantis Grubu’nun STLA Orta platformundaki ilk model olacak. Bu nedenle yeni Elektrikli Peugeot 3008 modeline de öncülük edecek.

Fiat Egea Cross ne kadar zamlandı! Mayıs ve Haziran fiyat karşılaştırması!

Araba Habercisi Haziran 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Haziran 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimiz bundan sonra bedava indirerek, okunabiliyor.

Araba Habercisi Dergisi 52. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 52. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Dergimizi bağlantılardan da görebileceğiniz gibi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 52. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

ARABA HABERCİSİ HAZİRAN 2023 SAYISI İNDİR

2024 Opel Grandland Elektrikli.

2024 Opel Grandland Elektrikli.