Fiat Türkiye’nin düzenlediği ve 1 Haziran 2023’e kadar sürecek olan kampanyalarda neler var?

2023 Araba Kampanyaları Fiat.
2023 Araba Kampanyaları Fiat.

Fiat Türkiye’nin düzenlediği ve 1 Haziran 2023’e kadar sürecek olan kampanyalarda neler var? 2023 Fiat Kampanya detayları. 2023 Fiat Egea kampanyası. 2023 Araba Kampanyaları Fiat.

EN UCUZ SUV YAKINDA GELİYOR

Fiat Türkiye tarafından açıklanan Mayıs 2023 kampanyasında neler var? Fiat internet sitesinde açıklanan bu kampanya bilgilerinde oldukça iddialı detaylar yer alıyor.

Bunlardan ilki sıfır kilometre Fiat modelini bugün satın al ve yarısını şimdi, kalanını 1 sene sonra ödeyin kampanyası. Otomobilin çok zor bulunduğu bir dönemde denk getirip bulunursa iyi bir haber. 1 Haziran 2023 tarihine kadar sürecek olan kampanya “FIAT Egea Ailesi yarısını şimdi, kalanını 1 sene sonra ödeme seçeneğiyle sizi bekliyor!” açıklaması yapılarak duyurulmuş.

Bir diğer kampanya ise arabaların Fiat servislerine getirenleri ilgilendiriyor.

Fiat Türkiye tarafından kampanya şu bilgilerle duyuruluyor: “FIAT Yetkili servislerinde 1500 TL’ye varan OPET veya AYGAZ Otogaz Yakıt Puan Hediye! Ayrıca servis işlemlerinizde Yapı Kredi World’e özel 12 taksit imkanı sizi bekliyor!
Fiat Yetkili servislerinde yapacağınız 1.500TL ve üzeri mekanik servis işlemlerinizde 150 TL, 2.500TL ve üzeri mekanik servis işlemlerinde 250 TL, 3.500TL ve üzeri mekanik servis islemlerinde 350TL, 5000TL ve üzeri mekanik servis işlemlerinde 500 TL Opet veya Aygaz otogaz yakıt puan hediye edilecektir.”

Yeni BMW 5 Serisi Türkiye’de ne zaman satılacak? Borusan Otomotiv açıkladı!

Araba Habercisi Nisan Mayıs 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Nisan Mayıs 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimiz bundan sonra bedava indirerek, okunabiliyor.

Araba Habercisi Dergisi 50. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 50. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Dergimizi bağlantılardan da görebileceğiniz gibi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 50. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

2023 Araba Kampanyaları Fiat.

2023 Araba Kampanyaları Fiat.

Yerli Üretim Toyota Corolla Sedan Mayıs 2023 fiyat listesi nasıl?