İyi bir şey mi? Kötü bir şey mi? Biz karar veremedik! Volvo modelleri YouTube videolarını oynatacak!

2022 Volvo Cars Youtube.
2022 Volvo Cars Youtube.

İyi bir şey mi kötü bir şey mi karar veremedik! Volvo modelleri YouTube videolarını oynatacak! 2022 Volvo Cars Youtube.

Instagram Hesabımız

Volvo Cars ile Google arasındaki ortaklığın devamı olarak YouTube video oynatma özelliği, Google’ın entegre edildiği tüm Volvo otomobillerinde devreye alınacak

Otomobillerde video akışını etkinleştirmenin başlangıcını temsil edecek bu yenilik ile YouTube, Google Play üzerinden Volvo otomobillerine indirilebilecek ilk video platformu olacak.,.

Elektrikli otomobille uzun soluklu yolculuklar şarj molaları gerektirebiliyor. Volvo sürücüleri, araçta video oynatma özelliği ile şarj molalarını; canlı yayınlar, haberler, şovlar veya en sevdikleri içerik oluşturucunun en son videolarını izleyerek geçirebiliyor. Ayrıca paket servis veya bir arkadaşı bekleme sürelerini daha keyifli hale getirebiliyor.

En önemlisi, Volvo Cars güvenlikten ödün vermiyor ve videoların sadece araç tamamen durur haldeyken oynatılmasına izin veriyor.

İşte Yepyeni Fiat SUV: Pulse! Tasarımı sevilen aracın iç mekanı da beğenildi!

YouTube’un video akışının devreye alınmasının başlangıcı, Volvo otomobillerinin Google Asistan özellikli cihazlarla sorunsuz bir şekilde entegre edilmesi duyurusuyla aynı döneme denk geliyor. Bu temelde otomobilleri akıllı cihazlara dönüştürüyor.

Google Asistan özellikli cihazlarla entegrasyon ve YouTube işlevi, Volvo otomobillerinin sürücülerin yaşama alanının bir uzantısı olarak hareket etmesine olanak tanıyor.

Birçok ev sistemine rakip olabilecek seviyede bir ses sistemi ve etkin ses yalıtım ve konforlu oturma özellikleriyle Volvo iç mekanlarının doğal ve huzurlu ortamı ile birlikte otomobil, rahatsızlık vermeyen ekstra bir kişisel alan olarak hizmet edebiliyor. Volvo Cars’ın sınırsız veri paketi ile müşteriler istedikleri kadar YouTube izleyebiliyor.

2022 Volvo Cars Youtube.

2022 Volvo Cars Youtube.