Yenilenen Subaru Forester e-BOXER Satışa Sunuldu! İşte resmi olarak açıklanan fiyatı!

Subaru Forester e-BOXER

Yenilenen Subaru Forester e-BOXER Satışa Sunuldu! İşte resmi olarak açıklanan fiyatı! 2021 Subaru Forester eBOXER.

Instagram Hesabımız

İç ve dış tasarımı yenilenen ve iyileştirilmiş teknolojik özelliklere kavuşan Subaru Forester e-BOXER yüksek standart donanım seviyesi ile Türkiye’de satışa sunuldu. Ön cama entegre edilerek görüş açısı iki katına çıkarılan ve yazılım algoritması geliştirilen yeni nesil EyeSight Stereo kameraları, el yumruğunun açık veya kapalı olmasına göre klima ısısını artıran veya azaltan Temassız Klima Ayarı ve e-Aktif Vites Kontrolü gibi özelliklerle sunulan Yeni Subaru Forester e-BOXER 961.188 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatına sahip.

Yılın Otomobili olmak için yarışacak 7 araba seçildi! İşte 2022 Car of the Year adayları!

Otonom Acil Manevra Desteği

Kazadan kaçınmak için kullanılan sistemlerin en yeni sürümlerinden bir tanesi olan bu yardımcı, son anda ortaya çıkan ve çarpışma önleyici frenlemenin dahi yeterli olmadığı durumlarda, stereo kameralar ve arka radarları kullanarak etrafı tarıyor ve eğer yan şeritte yeterli ve güvenli alan varsa direksiyona müdahale ederek sürücünün aracı çarpışmadan kaçırmasına yardımcı oluyor.

GoToTechno Dergisi Aralık 2021 Sayısı Çıktı! GoToTechno Dergisi’nin 35. Sayısı Yayında!

Yeni Forester e-BOXER, iç ve dış tasarımından kullanışlılık detaylarına ve teknolojisine kadar birçok yenilikle satışa sunuldu. 2.0i e-Xclusive, 2.0i e-Xtra ve 2.0i e-Sport olmak üzere üç farklı versiyonla sunulan yeni Forester’ın anahtar teslim fiyat 961.188 TL’den başlıyor.

Yüksek standart donanım seviyesi ile öne çıkan Yeni Forester’daki en işlevsel yeniliklerden biri Temassız Klima Ayarı fonksiyonu. Yüz tanıma sistemine yeni eklenen el hareketi tanıma fonksiyonu sayesinde el yumruğunun açık veya kapalı olmasına göre yüz tanıma sistemi klima ısısını artırıyor veya azaltıyor.

Subaru Forester, yeni eklenen e-Active Shift Control (e-Aktif Vites Kontrolü) özelliği sayesinde yolun güvenli sürüş detaylarını sürücüden önce hesaplayıp uyguluyor. Araç sport sürüş modu devredeyken virajlarda otomatik vites kontrolü yapıyor, viraja girerken vites küçültüyor, virajdan çıkarken ise vitesi yükseltiyor. Özellikle yokuş aşağı inişlerde ve virajlarda şanzıman sistemi G sensörü sinyallerinden aldığı komut ile vitesi küçülterek devri yüksek tutuyor ve daha dengeli sürüş imkânı sağlıyor.

OPPO Reno6 KDV dahil 7.299 TL etiketle satışa sunuldu! İşte teknik özellikleri!

GoToTechno Dergisi’nin Aralık 2021 sayısı çıktı. Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Aralık 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 35. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 35. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Aralık 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

2021 Subaru Forester eBOXER.

Subaru Forester e-BOXER

Subaru Forester e-BOXER