Skoda Kushaq modelinin ilk çizimleri paylaşıldı! Sevgili Skoda şu isim işlerini oturup konuşsak mı? :)

2021 Skoda Kushaq.
2021 Skoda Kushaq.

Skoda Kushaq ilk çizimleri paylaşıldı! Sevgili Skoda şu isim işlerini oturup konuşsak mı? 🙂 2021 Skoda Kushaq, Yeni Skoda Kushaq, Skoda Kushaq fotoğrafları, Skoda Kushaq ne zaman tanıtalacak, Skoda Kushaq ne zaman gelecek?

Instagram Hesabım

En baştan şunu söylemem gerekiyor Skoda’nın bu yeniliği Hindistan pazarı için. Modelin elde edeceği sonuçlar global pazarda olup olmayacağını belirleyecektir. Ancak ben Hindistan dışına çıkmayacağını düşünüyorum. Skoda yönetimi de bunu özellikle belirtiyor.

2021 Skoda Kushaq ilk çizimleri yayınlandı. Bu çizimlere baktığım zaman Hindistan pazarında rekabetçi olacak ve ön plana çıkacak bir tasarım görüyorum. Skoda, VISION IN konsept çalışmasının çarpıcı tasarımını bu modelde uygulamış. Hint dili Sanskritçe’den türetilen yeni Skoda Kushaq’ın adı kral veya imparator anlamına geliyor. Ancak Skoda yönetiminin artık şu isim işinde kafiye tutturma durumundan vazgeçmesi gerektiğini düşünüyorum. Kamiq, Kushaq, Kodiaq ve Karoq derken bu iş nereye gidecek gerçekten çok merak ediyorum.

Skoda Kushaq ve diğer gelecek yeni modeller yerel olarak geliştirilen MQB-A0-IN platformuna dayanıyor. Bu platformun en önemli anlamı üzerinde uygun fiyatlı modellerin yükseliyor olması. Skoda Kushaq’ın dünya tanıtımı 18 Mart 2021’de yapılacak.

Kısa mesajla gelen tehdit! Siber suçlular kargo mesajı atarak kandırıyorlar!

GoToTechno Şubat 2021 Sayısı Nerelerden Okunur? 25. Sayı işte buralarda var!

GoToTechno Şubat 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 25. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 25. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına devam ediyor. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom e-dergi  uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek dergiyi okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi Şubat 2021 sayısı ayrıca Araba Habercisi Dergisi ile birlikte Dijital basın dergilikte. 

GoToTechno Şubat Sayısı’nda neler var? Teknoloji Dergileri Şubat 2021. Araba Dergileri Şubat 2021.

Aman dikkat! Virüsler telefon ve bilgisayarlara bu 7 yolla bulaşıyor.
Güncellemeler sırasında en sık yapılan 5 hata hangileri?
Samsung Galaxy S21 5G ve S21+ 5G çıktı!
IONIQ ismini bundan sonra çok sık duyacağız!
HUAWEI FreeBuds Studio Türkiye’de satışa sunuldu!
Avrupa’nın En Ucuz Elektrikli SUV modeli geliyor.
Vestel Android P işletim sistemli yeni televizyonu Android TV’yi tanıttı!
Mi Scooter Katlanabilir Scooter Koleksiyonunun fiyatları nasıl?
2020 Yılı Yeme İçme Tercihleri Açıklandı! En çok parayı hangi il harcadı?
ViewBoard etkileşimli tahtalar ve myViewBoard ekosistemi nedir?

2021 Skoda Kushaq.