Sıfır Arabanın fiyatını sabitleyen Suzuki otomobil gecikirse onun çözümünü de sunuyor!

0 km otomobil kampanyaları.
0 km otomobil kampanyaları.

Sıfır Arabanın fiyatını sabitleyen Suzuki otomobil gecikirse onun çözümünü de sunuyor! 0 km otomobil kampanyaları.

Instagram Hesabımız

Suzuki, konfor, teknoloji ve tutumlu hibrit özellikli modelleri için çözüm odaklı kampanyalar sunmayı sürdürüyor. Doğan Trend Otomotiv güvencesi ile “Suzuki’m Yolda” çözümünü bu ay da devam ettiren ve aracın vergiler öncesi fiyatını sabitleyen Suzuki, acil araç ihtiyacı olan müşterilerine ise “Yedek Suzuki’m” programıyla çözüm yaratıyor.

Kampanya kapsamında çok özel imkanlarla bireysel Suzuki Vitara kiralama opsiyonu sunuluyor. Bu sayede tedarik gecikmesi yaşamadan araç ihtiyacı olanların imdadına koşan Suzuki, yetkili satıcılarının müşterilerine hızlı çözüm sunabilmesini sağlıyor.

Fiat Egea Sedan modelinin 4 aylık fiyat karşılaştırması nasıl? Egea Sedan 400 bin TL oldu!

Yeni aracı beklerken özel ‘Yedek Suzuki’m hizmeti!

“Suzuki’m Yolda”  uygulamasına ek olarak ikinci bir hizmeti daha sunan marka, devreye aldığı ön satış uygulamasının yanıda, araçlarını teslim alana kadar dileyen müşterilerine uygun koşullarda Suzuki Vitara kiralama hizmeti sunuyor. Vitara kiralama hizmeti, aylık 5.000TL + KDV bedel karşılığında yapılabiliyor.

350.000 TL ve üzerindeki ikinci el araç ilan sayıları %6,3 oranında arttı! Yeni çıta oluştu!

GoToTechno Dergisi’nin Aralık 2021 sayısı çıktı. Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Aralık 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 35. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 35. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Aralık 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

0 km otomobil kampanyaları.