%20 kader değildir Duracell Powerbank satışa sunuldu

Artık gün ortasında şarjının yüzde 20‘ye düştüğünü görüp strese girenler arasında siz olmayacaksınız. “%20 kader değildir” diyerek sadece telefonunuzu bir Duracell Powerbank cihazına bağlamanız yeterli olacak. Duracell Powerbank satışa sunuldu

Duracell markası yeni bir ürünle tüketicileri ile buluşuyor. Duracell Powerbank ürünleri mobil aygıtınızın gücünün tükenmesini önleyerek sizi yarı yolda kalmaktan kurtarıyor. Üstelik prize göre iki kat daha hızlı şarj özelliği sayesinde telefonunuzla birlikte hareketliliğiniz kesilmeden devam ediyor.

Artık gün ortasında şarjının %20 ‘ye düştüğünü görüp strese girenler arasında siz olmayacaksınız. “%20 kader değildir” diyerek telefonunuzu bir Duracell Powerbank cihazına bağlamanız yeterli olacak. Duracell Powerbank iki kat hızlı şarjıyla bundan böyle size şarj derdini unutturacak.

Telefonunuzu zamanında şarj etmeyi unuttuğunuzda, etrafınızda bir tane bile priz yokken ya da duvara bağımlı kalmak istemediğinizde Duracell Powerbank ürünleri sayesinde hareketliliğinize devam edebileceksiniz. Alışverişte, yürüyüşte ya da uzun saatler yoldayken WhatsApp, Facebook veya Instagram bağlantınız kesilmeyecek, hayattan koparıldığınız duygusuna yakalanmayacaksınız.

Duracell Powerbank iki kat hızlı şarj

Bakır ve siyah renkli ikonik tasarımı ile Duracell Powerbank akıllı telefonunuzu üç defaya kadar (iPhone7’nin dahili pil kapasitesi doğrultusunda) şarj edebiliyor ve size 48 saate kadar ekstra kullanım süresi sağlıyor. Duracell Powerbank ürününüzü evde şarj ederken, aynı zamanda telefonunuzu veya tabletinizi de ürüne bağlayarak şarj etmenizi sağlayan çift şarj girişi teknolojisine de sahip. Duracell Powerbank, ayrıca üç yıllık garanti ile sunuluyor. Duracell Powerbank ailesi, farklı güç gereksinimlerinin karşılanması için üç farklı ürün seçeneğine sahip: Hızlı şarj ve cepte taşıma kolaylığı ile 3350mAh kapasiteli ürün, 6700mAh kapasiteli orta boy ürün ve birden fazla aygıtı (telefonlar, tabletler) yüksek hızda şarj etmek için 10050mAh kapasiteli premium ürün. Üstelik ürünler alır almaz kullanabilmeniz için şarj edilmiş durumda satışa sunuluyor.

[irp posts=”2367″ name=”Honor 7C 11 Ekim’de A101’de satışa sunuluyor”]

Duracell Powerbank satışa sunuldu

[irp posts=”2364″ name=”Mobil Bankacılığı hedef alan asacub truva atı durmuyor”]